Publiczne Przedszkole Małego Kopernika (Radzymin)

  • Home
  • Publiczne Przedszkole Małego Kopernika (Radzymin)

Publiczne Przedszkole Małego Kopernika znajduje się w Radzyminie przy al. Jana Pawła II 54A.

Placówka swoją działalność prowadzi od września 2016 ro-ku.
Przedszkole zapewnia opiekę i wszechstronny rozwój dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00. Czynności dydaktyczne, a także opiekuńczo-wychowawcze w przedszkolu w godzinach 8: 00-13: 00 są bezpłatne.
Opłata w godzinach 6: 00-8: 00 i 13: 00-18: 00 wynosi 1 PLN za każdą godzinę.

Placówka przy al. Jana Pawła II dysponuje pięcioma kolorowymi salami, których wystrój i wyposażenie sprzyja poszerzaniu zasobów wiedzy i umiejętności Dziecka. Zapewniamy także zaplecze sanitarne w pełni dostosowane do potrzeb najmłodszych.
W Przedszkolu szerzymy świadomość, że można zjeść smacznie i przede wszystkim zdrowo. Dysponujemy własną kuchnią, co jest kolejną z naszych mocnych stron. Chcemy rozbudzić w Dzieciach potrzebę dbałości o własne zdrowie i ciało. Staramy się, aby nasze posiłki były pełnowartościowe i różno-rodne. Wszystkie dania zapewniają odpowiednio kaloryczną dietę w oparciu o prawidłowe normy żywienia opracowane przez Instytut Żywności i Żywienia. W Przedszkolu Małego Kopernika Dzieci pod okiem nauczyciela samodzielnie dostosowują wielkość porcji do swoich potrzeb, co rodzi w nich poczucie podejmowania decyzji. W przypadku alergii pokarmowych Przedszkole Małego Kopernika zapewnia Dziecku odpowiednią dietę eliminującą produkty uczulające. W ciągu dnia Przedszkolaki mają zapewniony dostęp do wody źródlanej.

Placówka posiada plac zabaw wyposażony w bezpieczne urządzenia do zabawy oraz boiska do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
W przedszkolu prowadzone są warsztaty dla Dzieci z różnych dziedzin i aktywności.
Dzięki różnorodności zajęć, jakie oferujemy, Dziecko ma możliwość nauki poprzez zabawę. Taka koncepcja umożliwia i Dziecku, i kadrze przedszkola znalezienie talentów oraz silnych stron Państwa Dziecka.

Publiczne Przedszkole Małego Kopernika to miejsce, w którym Państwa pociechy mają możliwość kreatywnego, twórczego, efektywnego spędzania czasu, która da im podstawę do udanego startu w szkole.

Kontakt

  • +48 576 170 553
  • radzymin@malykopernik.pl
  • Al. Jana Pawła II 54a, 05-250 Radzymin
Zadzwoń teraz!