Przedszkole na Tarchominie

  • Home
  • Przedszkole na Tarchominie

Według Marii Montessori, która do dzisiaj uważana jest za największą znawczynię dziecięcych umiejętności, dla maluchów zabawa jest pracą – to właśnie dzięki zabawkom i dobrze przygotowanym grom są w stanie się we właściwy sposób rozwijać. Uzbrojeni w tę niezwykle ważną wiedzę wcielamy ją w życie w naszym wyjątkowym przedszkolu na Tarchominie – Małym Koperniku.

Nasza wspaniała kadra doskonale wie, jak wykorzystać różne gry i zabawy by wspomóc rozwój dziecka, szczególnie że nauka i właściwa edukacja są dla nas niezwykle ważne – to właśnie w wieku przedszkolnym maluchy przyswajają najwięcej wiedzy, która zaowocuje w dorosłym życiu.

Staramy się zatem rozbudzić w nich instynkt młodych odkrywców dzięki czemu eksploatacja świata wokół będzie wielką przyjemnością!

Zabawa, rozwój i kreatywność w prywatnym przedszkolu na Tarchominie

Mały Kopernik to coś więcej niż tylko prywatne przedszkole! W naszej placówce z powodzeniem łączymy radość, jakiej dzieci mogą doświadczyć w popularnych salach zabaw, z doskonałą wiedzą, jaką przekazują nasi opiekunowie. Dbamy też o bezpieczeństwo maluchów także pod względem żywieniowym – w zdrowym ciele, zdrowy duch, a ponadto już od pierwszych dni życia kształtujemy u dzieci odpowiednie nawyki żywieniowe.

W Małym Koperniku każdy maluch będzie radosny – odpowiednie zabawki i gry sprawiają, że czas spędzony w naszym prywatnym przedszkolu przebiega w przyjaznej atmosferze, która dodatkowo wzmacnia relacje społeczne, tak ważne na każdym etapie naszego życia.

Wybierz dobre prywatne przedszkole na Tarchominie – Mały Kopernik czeka na Was!

Dobre prywatne przedszkole to dobry start w przyszłość, dlatego zachęcamy zarówno ciebie rodzicu, jak i twojego malucha do odwiedzin naszej placówki. Przychodząc do nas przekonasz się, jak wspaniałe jest to miejsce i jak może wpłynąć na dalszą edukację twojego dziecka.

W Małym Koperniku odkrywanie świata dostępne jest na wyciagnięcie ręki – zaufaj nam i pozwól zdobywać kolejne szczyty twojemu dziecku. Nauka poprzez zabawę jest dokładnie tym, czego twoje dziecko potrzebuje, a my wiemy jak rozbudzić w nim ciekawość świata, dzięki której prawidłowy rozwój będzie na wyciagnięcie ręki!

Mały Kopernik czeka na was już dzisiaj – odwiedź najlepsze przedszkole na Tarchominie i przekonaj się, że dobra zabawa, wspaniała opieka oraz właściwa edukacja mogą iść ze sobą w parze, co udowodni uśmiech na twarzy twojego dziecka. Najlepsze przedszkole w Warszawie? Już je znalazłeś – do zobaczenia w Małym Koperniku!