Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika (Ząbki)

  • Home
  • Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika (Ząbki)

Prywatne przedszkole Ząbki

Znalezienie właściwego przedszkola jest dla rodziców wyzwaniem – to w końcu miejsce, w którym dzieci mają się nie tylko dobrze bawić, rozwijać, ale przede wszystkim mieć zapewnioną właściwą opieką podczas nieobecności rodziców. Takim przedszkolem w Ząbkach jest Mały Kopernik – to placówka, w której wszystko może się zdarzyć, ale tylko w tym pozytywnym słowa znaczeniu!

Nasza wykwalifikowana kadra zadba o to, aby dzieci ten czas spędziły w przyjaznej i miłej atmosferze rozwijając swoje umiejętności socjalne. Integracja z rówieśnikami stanowi bowiem bardzo ważny etap edukacji społecznej, która owocuje w przyszłości dobrymi kontaktami i znakomitą inteligencją interpersonalną.

Nauka poprzez zabawę w Małym Koperniku – najlepszym przedszkolu w Ząbkach

Forma edukacji na każdym etapie rozwoju jest inna. Maluchy najlepiej poznają świat podczas zabawy, dlatego też staramy się tak dopasować zajęcia, aby zawsze dostarczyć im również uśmiechu. W ten sposób poznawanie świata i zamiana w małych odkrywców jest niezwykła, a ciekawość świata zaszczepiona u dzieci owocuje także w przyszłości chęcią eksploracji.

Nasze prywatne przedszkole w Ząbkach gwarantuje dzieciom nie tylko naukę, ale też indywidualne podejście, dlatego też rozwój indywidualnych talentów czy kreatywności u każdego z maluchów przebiega gładko i pozwala odkryć w sobie prawdziwe zdolności już na wczesnym etapie rozwoju.

Przedszkole Warszawa – Ząbki – pełna opieka nad twoim dzieckiem

Przedszkole w Ząbkach to pełna opieka nad twoim dzieckiem. Zadbamy o dobrą zabawę, właściwą edukację, ale również o jego wyżywienie. Wiemy bowiem, że w zdrowym ciele zdrowy duch, a odpowiednio zbilansowane posiłki wspomagają właściwy rozwój, a dodatkowo uczą odpowiednich nawyków żywieniowych wśród najmłodszych.

Jeśli szukasz prywatnego przedszkola w Ząbkach, w którym twoje dziecko będzie szczęśliwe, radosne, a przy okazji dobrze zaopiekowane – Mały Kopernik jest tym czego poszukujesz! Zapraszamy do naszej placówki – przekonasz się osobiście, jak wspaniałe są nasze sale, a także jak rozwija się talent odkrywców już od pierwszych minut w naszej placówce. Gwarantujemy, że wszystkie maluchy, które trafią pod naszą opiekę będą szczęśliwe – a wiemy o tym, bowiem nasi wychowankowie często do nas wracają!

Mały Kopernik to prywatne przedszkole, które czeka na młodych odkrywców. Gwarantujemy dobrą zabawę połączoną z rozwojem, dzięki któremu dobry start w przyszłość jest na wyciagnięcie ręki. Do zobaczenia!

Kontakt

  • +48 512 014 904
  • przedszkole@malykopernik.pl
  • ul. Powstańców 34, 05-091 Ząbki
Zadzwoń teraz!